Foto na akreditace 

Ve čtvrtek 4.1. od 16-19:30 a v pondělí 8.1. po 18h.

Každý účastník musí dodat fotku v el.podobě. Proto vám nabízím, že všechny nafotím. Je ale nutné dostavit se do klubovny v uvedenách termínech.Jinak mně fotku pošlete do pondělí 8.1. mailem.

Také prosím, abyste dětem napsali nebo mně to řekli, kdy bude kdo moct být na parku. Dětem dejte více možností, aby měly možnost spojit se s kamarády se kterými tam chtějí být. A to už tento čtvrtek. Takže si informaci představuji následovně:

David 2 dny a může čt, pá, so, ne

Popř. jen doploledne, jen odpoledne. Ve dnech OP nebude ve čtvrtek turist.

A já si to pak poskládám. A od dospělých tu informaci už také potřebuji. Je jasné, že se to do února může ještě změnit, ale abchom měli trochu představu.

Díky Regina

A my začínáme ve středu 14.2. kdo byste měl ale čas, mrkněte se na výstaviště už o víkendu 10.-11.2., jak to budou dělat Kralupy a spol. Ať víme, jak se toho chopit :)

Olympijský park 9.-26.2.2018

se bude konat na brněnském výstvišti v pavilonu Z. Náš oddíl tam má prezentovat turistickou činnost. Tj. hlavně turistický závod + jako doplněk tam budou drobné aktivity. Různé deskové hry a každý si bude moci vyzkoušet jaké to je dělat značkaře. Namalovat si turistickou značku. A také si vyzkoušet turistický závod ve zjednodušené podobě.

OBSLUHA: Naše stanoviště je třeba obsluhovat v době ne-čt 9-19h a pá+so 9-21h. Minimální počet účastníků je 1dospělý a 2 děti. Od 9.- 12.2. to zajistí Kralupy, Kralovice a Mikulášovice. Zbytek dní je na nás. Proto prosím už mně posílejte termíny, kdybyste mohli vy a vaše děti.

OBLEČENÍ:  Na financování tohoto oblečení se bude podílet:

Mikiny-  rodiče+ rada TZ (celková částka mikiny je 450Kč). Objednali jsem jich jen pár a budeme si je střídat.

Čepice- Rada TZ

Trička- objednáváme pro každého a tyto máme financovány od ÚMČ Brno- Kníničky

Prosím pište případné dotazy. Budu je zodpovídat rovnou sem.

Díky Regina