ČP Rapšach 11.-13.5.2018


Pátek 11.5. - odjezd vlaku z hl. nádr. 15:27 - tzn. sraz 15:10 ve vestibulu Kdo chce, sraz ve 14:30 na zastávce u ZOO

Neděle 13.5. - příjezd v 16:30 na hl. nádr. rozchod dětí na nádraží!

Máme v plánu závody v Rapšachu ( krásná krajina blízko Třeboně), poté se posuneme vlakem ke Třeboni, druhou noc přespíme někde pod plachtou (stany nepovezeme, budeme brát celtu). A v neděli navštívíme Schwarzenberskou horbku v Třeboni.

Doprovod: Regina, Hanka F.,Vencka, Markéta

Doprovod děti: Adys, Klárka, Eliška, Matyáš,

Závodníci: Vašek, Kačka D., Kačka N., Madla, Vojtta O., Kuba O., Alenka, Maruška, Nela, David, Verča, Viki, Prokop,Soňa, Marťa, Kája D.

Divoké karty pro letošní rok mohu přidělit tři a dávám je dětem podle výsledků a toho jestli mohou na oba závod. Tkaže na divoké karty poběží:

Marťa, Madla, Kája D.


S sebou: věci na závod ( oblečení, kdo má busolu), kartičku VZP -kopie, Jídlo na tři dny- máme tam zarezervovaný oběd ( guláš 60,-Kč), v neděli se doufám najíme v Třeboni, takže svačiny, pití každý 1,5l, peníze na jídlo a zmrzlinu, suvenýry apod., spacák, karimatku,teplé oblečení na spaní, toal. potřeb, ručník, kšiltovku, pláštěnku / nepromokavou bundu, deníček na razítka, plavky,

kdo má kumicuk ( budeme stavět pouze přístřešek). Ještě přezůvky - já si beru čisté sandály a v případě potřeby je použiji jako přezůvky a pak boty na ven...

Noclehy: 1x třída Rapšach, 1x kemp v Třeboni pod plachtou!

Peníze, které si vyberu na srazu:   závodnící 550,-Kč

                                                   nezávodníci 450,-Kč

V ceně je cesta tam a zpět, cesta do Třeboně, startovné, nocleh, guláš.

Peníze s sebou na jídlo, zmrzlinu, případný kemp v Třeboni cca 50Kč, případně na Schwrzenberskou horbku apod.

Jídlo: na pátek, sobota snídaně, k večeři dejte dětem špekáček, a snídaně v neděli. Na oběd v nděli půjdeme na polívku nebo řízek.