7.12. Mikulášská

Všechny děti mají Mikulášskou od 17-19h v tělocvičně.

S sebou: dárečky pro kamarády, sportovní oblečení, obuv do tělocvičny (tenisky, cvičky).

 

JÓGA: Když bude Mikulášská bude v učebně č.2. Děkuji za pochopení :)

 

10.12. nebo 17.12 2017 NEDĚLE Černé schránky

Sraz v 16:00h v Kníničkách.

16:10h v Bystrci

16:35h u Staré radnice

Návrat: cca 19:30 Bystrc

V tuto chvíli nejsou ještě Černé schránky vypsané. S dětmi jsem se již domlouvala na příští neděli, pokud to ale pořadatelé nachystají později pak bude termín toho 17.12.2017. Ve čtvrtek na Mikulášské upřesním.

 

21.12. Poslední schůzka v letošním roce ( i jóga)

Schůzky budou v klasických časech. Každé dítě ať si donese skořápku od ořechu ( svíčky mám) a půjdeme je pouštět k řece. Také nějaké dobroty pro ptáčky, lojové koule, jablka apod.

A hlavně teplé oblečení!!!

 

7.1.2018 Tradiční "Novoroční" výlet na Babí lom s prvním opékáním špekáčků v novém roce 2018!

 

SOUTĚŽ:

Vyhlašuji soutěž pro výtvarně nadané děti. Budeme vyrábět na Olympijský park omalovánky. Kdo se chce soutěže zúčastnit ať namaluje obrázek ( perokresba nebo kresba, bez barev), tak aby šel použít jako omalovánka. Ale pozor! S turistickou tématikou!

Obrázky potřebuji do 21.12.2017!

Pro každého účastníka je malá odměna :)

 

ZIMNÍ OLYMPIJSKÝ PARK 9.-24.2.2018

Máme potvrzenou účast na OP. Jak jsem vám již psala bude potřeba vždy minimálně 1 dospělý a 2 děti celý den. Tzn. Od 9-19h a v pátky a soboty až do 21h. Prosím rozmyslete si, který den byste mohli vy i vaše děti. Já to potom sepíši do tabulky. Od 9- 12.2. to vykryjí Kralupy, Mikulášovice a Kralovice. Pak už je to jen na nás. Bude to asi strašně náročné ale věřím, že děti z toho budou mít velký zážitek ( a proto to dělám). O víkendech počítám, že se tam prostřídá více dětí, aby tam nikdo nebyl tahem celý den.

Prosím už teď si to nějak naplánujte a pokud budete mít jistotu napište mně. Je hlavně potřeba pokrýt dopoledne a úterky odpoledne. Počítám s tím, že zbytek tam budu já.

 

Jarní prázdniny 3.-9.2.2018

Ubytování mám domluvené na Vysočině v obci Vříšť. Možná vám už děti řekly, že jsem domluvila s agenturou, se kterou jezdíme na vodu, program na běžky. Jeden den budou děti učit na běžkách a mají pro ně program s názvem běžkohraní a druhý den si děti vyzkouší biatlon. Také je možné od agentury zapůjčit běžkařské vybavení na celou dobu našeho pobytu.

Cenu a podrobnosti pobytu vám pošlu, doufám, během příštího týdne.

 

To je snad vše :)

Regina