Schůzka 20.9. POZOR Důležité!!!

Ve čtvrtek 20.9. bude místo všech schůzek sportovní den.

Kamzíci- schůzka od 16-17 NEBUDE ale přijdou až na sportovní odpoledne.

SPORTOVNÍ ODPOLEDNE- je od 17- 19h v Kníničkách na travnaté ploše u panelové cesty. Pro děti bude připraveno pět stanovišť + minituristický závod.

Každý kdo s sebou přivede někoho z rodičů, či prarodičů dostane sladkou odměnu.

ÚČINKUJÍCÍ: Verča, Kačka N., Klárka, Marťa, Adys, Kája Doležalová, Madla, Kája Havlíčková, Viki, Lukáš, Ondra J., Honza S., Matyáš P.

Tyto děti se přihlásily a prosím, aby došly na 16:30 do klubovny pro věci.

Všichni starší ať dojdou nejdřív, jak budou moct a postupně se všichni vystřídají na stanovištích jako pořadatelé i jako účastníci.

Ti co mají končit v 19:30 budou končit v 19:30 potřebuji s dětmi mluvit.

Podzimní prázdniny - podrobnosti najdete v sekci podzimky

 

Turistické závody

  • 22.9. MMTZ na Slovensku, postoupily Alenka, Verďa, Maruška F.
  • Pro všechny ostatní začíná sezóna 7.10. kdy bude první závod pro nadcházející sezónu v Lískovci.
  • Opět prosím rozhodčí o účast. ( S dětmi počítám automaticky, děti které nechtějí závodit, prosím tuto informaci nahlásit na začátku šk. roku. Ale přesto trvám na tom, aby si alespoň jeden závod v Brně zaběhly, pomáhá nám to získat divoké karty na postup pro mladší děti.)

Chystané akce ( povinné)

  • 17.11.2018 PLES ke 100 letům založení republiky a 130 letům založení KČT.

Protože se sešla takováto krásná a významná výročí nemůžeme to, jako správní vlastenci a patrioti, nechat bez povšimnutí. A proto pořádáme, tento ples. Srdečně jsou zváni děti, rodinní příslušníci, přátelé oddílu, bývalí členové. Prostě všichni! Pokusíme se navodit atmosféru první republiky a vy se budete bavit a také se setkáte s významnými osobnostmi té doby, jako T.G. Masarykem, K. Čapkem, V. Náprstkem a dalšími. Proto si toto datum rezervujte! Těšíme se na všechny! Ples se bude konat ve Společenském centru v Bystrci. Pozvánky obdržíte.